قوانین و مققررات

قوانین و مقررات

وب‌سایت گروه امنیتی گلوب سایبر، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه فعالیت سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را از طریق این وبسایت به صورت مستقیم ویا غیر مستقیم انجام ندهند. در صورت اثبات این امر تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.
حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت گروه امنیتی گلوب سایبر تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به این مجموعه است: این گروه در صورت صلاح دید حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
خدمات و محتوياتی که توسط این مجموعه تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت این مجموعه پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب‌سایت امکان پذیر خواهد بود.
هرگونه تلاش جهت دسترسی غیر مجاز به بخش هایی که کاربران اجازه دسترسی به آن را ندارند و حملات دیگر به این مجموعه مستقیمآ از طریق پلیس فتا و دادسرای ناحیه 31 پیگرد قانونی خواهد داشت.
کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام و غیره ندارد.
هر گونه سوء استفاده از نام گروه امنیتی گلوب سایبر و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
گروه امنیتی گلوب سایبر اطلاعات مشتریان خود را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
گروه امنیتی گلوب سایبر پایگاه اینترنتی دیگری جز www.GlobeCyber.com و زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تایید این مجموعه نیست.